SLUNAP s.r.o.

SLUNAP s.r.o.

www.slunap.cz

Společnost Slunap s.r.o. je zaměřena na zakázkovou výrobu luxusní potahované kartonáže. Její specialitou je výroba papírových velikonočních vajec, srdíček a jiných nestandardních obalů. Výrobky společnosti Slunap jsou určeny pro širokou klientelu na českém, ale i zahraničním trhu. V potahované kartonáži je zavedena výroba 3, 6, 8, 10, 12 a 15 dílných kaskád. Je možné si vybrat ze široké škály různých velikostí, tvarů a potahovaných papírů.

Mimo to jsou zde vyráběny školní a kancelářské potřeby, jako je mnoho druhů spisových desek, desek na výkresy, a to strojně nebo knihařsky potažených.

Ze školních potřeb je možné si vybrat z několika druhů skicáků,  akvrelových bloků a poznámkových bloků, náčrtníků, kartonů na kreslení. Pro děti jsou v nabídce různé školní desky nebo školní hodiny.

Společnost se zabývá i výrobou reklamních předmětů, jako jsou aromavisačky a potisk textilu.

O společnosti Sluny s.r.o.

Společnost Sluny s.r.o. je zaměřena na zakázkové ruční zpracování papíru, kartonu, lepenky a jiných materiálů. Zajišťuje servis společnosti Slunap s.r.o. Jedná se především o výrobu papírových a kartonových složek navlékání tkanic do spisových desek a výrobu keramiky.

Společnost zaměstnává více než 50% osob se zdravotním postižením a může tak v rámci svého limitu poskytnout náhradní plnění.

Kategorie:

    Luxusní potahovaná kartonáž
    Školní potřeby
    Kancelářské potřeby
    Reklamní předměty
    Potisk textilu

©2020 HIT OFFICE GROUP a.s.