HIT GROUP

HIT OFFICE GROUP a.s.

HIT OFFICE GROUP je sdružení firem zaměřených zejména na výrobu výrobků z kartonu a lepenky jako jsou kancelářské potřeby, výrobky z kartonu a lepenky na reklamu a podporu prodeje, potravinářský program, obalový materiál, spotřební materiál pro vysavače a další doprovodný sortiment výrobků. V poslední době se navíc jedna z firem v rámci skupiny HIT GROUP zabývá i pronájmem bytů v regionu severní Čechy.

Naše firmy

HIT OFFICE s.r.o.

HIT OFFICE s.r.o.

Společnost HIT OFFICE s.r.o. je výrobní a obchodní společnost patřící v rámci středoevropského regionu mezi nejvýznamnější výrobce a distributory kancelářských a školních potřeb z papíru, kartónu a lepenek. Je třetím největším evropským výrobcem potravinářského programu, tj. potravinářských tácků, misek, talířů, dortových a odnosových krabic.

HIT CZ s.r.o. - Poděbradská papírna

HIT CZ s.r.o. - Poděbradská papírna

Firma HIT CZ Poděbradská papírna s.r.o. je výrobní společnost v oboru kartonáže. Nabízíme kompletní služby i subdodávky v oblasti reklamní kartonážní výroby a balení. Jsme výrobci POS/POP, reklamních poutačů, obalů, kašírovaných obalů, prodejních displejů a stojanů, zpracovatelem ofsetových tisků, šanonů, karet, krabic ale také přepravních a potravinářských krabic. Vlastníme nejmodernější, velkoformátový UV digitální tisk a tomu odpovídající velkoformátový řezací plotr. Nabízíme služby od návrhu konstrukcí přes tisk, kompletaci až po dopravu.

SLUNAP s.r.o.

SLUNAP s.r.o.

Společnost Slunap s.r.o. je zaměřena na zakázkovou výrobu luxusní potahované kartonáže. Její specialitou je výroba papírových velikonočních vajec, srdíček a jiných nestandardních obalů. Výrobky společnosti Slunap jsou určeny pro širokou klientelu na českém, ale i zahraničním trhu. V potahované kartonáži je zavedena výroba 3, 6, 8, 10, 12 a 15 dílných kaskád. Je možné si vybrat ze široké škály různých velikostí, tvarů a potahovaných papírů.

HIT CZ Filtrační sáčky s.r.o.

HIT CZ Filtrační sáčky s.r.o.

Společnost HIT CZ Filtrační sáčky s.r.o. je tradičním výrobcem širokého sortimentu filtračních sáčků do vysavačů a doplňkového sortimentu - filtrů do fritéz, kuchyňských odsavačů vzduchu a dalších výrobků prodávaných v tuzemské maloobchodní síti. Touto činností se zabývá od roku 1991 a patří k nejvýznamnějším společnostem v oboru.

HIT Byty s.r.o.

HIT Byty s.r.o.

Společnosti HIT Byty s.r.o. je poskytovatelem nájemního bydlení v Severních Čechách. V portfoliu máme v současné době více než 300 bytů. Všechny byty, o které se staráme jsou v našem vlastnictví a nebo ve vlastnictví dceřiných firem ze skupiny HIT GROUP a.s.. Naše byty se nachází v lokalitách Teplice, Krupka, Dubí, Bílina, Chomutov, Jeníkov a Ústí nad Labem.

HIT Invest s.r.o.

HIT Invest s.r.o.

Společnost připravuje záchranu a komplexní rekonstrukci Selského domu v ul. Zámecká - Teplice.

HIT Real s.r.o.

HIT Real s.r.o.

Společnost je připravena realizovat investiční záměry skupiny.

SLUNY s.r.o.

SLUNY s.r.o.

Společnost v Chrasti u Chrudimi je zaměřena na zakázkovou výrobu luxusní potahované kartonáže a vytváří pracovní místa pro pracovníky zdravotně znevýhodněné.

©2020 HIT OFFICE GROUP a.s.