HIT CZ Filtrační sáčky s.r.o.

HIT CZ Filtrační sáčky s.r.o.

www.hitbags.cz

Společnost HIT CZ Filtrační sáčky s.r.o. je tradičním výrobcem širokého sortimentu filtračních sáčků do vysavačů a doplňkového sortimentu - filtrů do fritéz, kuchyňských odsavačů vzduchu a dalších výrobků prodávaných v tuzemské maloobchodní síti. Touto činností se zabývá od roku 1991 a patří k nejvýznamnějším společnostem v oboru.

HIT CZ Filtrační sáčky s.r.o. zaměřila svojí obchodní strategii na spotřebitele. Zákazníci mají možnost výběru zboží, objednání a konzultací na internetových stránkách nebo využití bezplatné zelené linky s možností zaslání objednaného zboží obchodním balíkem v pracovní den do 24 hod. od objednání. Přímý kontakt se zákazníky udržují obchodní zástupci.

Svoje obchodní aktivity zaměřujeme i na velkoobchody, dovozce a výrobce vysavačů, dovozce čistící a úklidové techniky a výrobce ručního nářadí, kterým jsem schopni vyrábět filtrační sáčky na zakázku. Dle požadavků zákazníků a výrobců vysavačů dodáváme na trh klasické filtrační sáčky ze speciálního papíru definovaných vlastností nebo z netkaných textilií typu SMS. Společnost vlastní a používá několik ochranných známek a užitných vzorů.

©2020 HIT OFFICE GROUP a.s.